IQ HUB

Nehledejte práci, získejte ji!

Brněnské studio, které poskytuje zázemí pro vývoj inovativních projektů v oblasti IT, digitálního marketingu a online služeb na míru. IQ Hub představuje developerské centrum poskytující jak frontend, tak backend služby – od mobilních aplikací a originálních webových řešení, přes prezentační systémy a designová řešení na míru, až ke specializovaným databázovým systémům.

Hodnoty:

Ten pocit

Ten pocit, který nejde jinými slovy vyjádřit. Pocit, kdy pracuješ na něčem úžasném, na něčem, co posouvá hranice digitálního světa.

Family Guy

Před prací, během práce, a ještě na jedno po práci. Můžeme se vidět třeba i celý den a je nám spolu jednoduše dobře. Jsme a zůstaneme dobrou partou přátel.

PUNK

Skvělé myšlenky často přicházejí v obyčejných džínách a tričku. Na obleky si nepotrpí. Stejně jako my. Nepotřebujeme mezi sebou nepřátele v podobě nesmyslných pravidel, zákazů a příkazů.

Proč se přidat k týmu IQ HUB

Chybí ti ten POCIT® - Ten POCIT®, když jsi to právě ty, kdo určuje podobu budoucího projektu, který bude užívat klidně i celá fotbalová federace. Když jsi to ty, kdo mění podobu digitálního světa.

Chceš se stát členem party nadšenců – Do práce s nadšením, s úsměvem od ucha k uchu a hlavou plnou nápadů? Ano, ano a zase ano. Ve chvíli, kdy uvidíš, jak tvé myšlenky dostávají reálnou podobu, zjistíš, že přesně proto žiješ.

A zase ten PUNK! – Abychom tě zase úplně nevyděsili. Neznamená to, že se nemyjeme a chodíme týden ve stejném oblečení. Jen si jednoduše nepotrpíme na škrobené obleky a na sekundovou ručičku na našich hodinkách. U nás mají slova jako práce na devátou, homeoffice a sick-days zelenou. A zelenou má taky dobrá káva a někdy i sklenička s vínem.

No stress – Nikdo nad tebou nebude stát s bičem. I když někdy člověk musí zabrat, aby všechno dotáhl do zdárného konce. Když tě ale práce baví, vše plyne přirozeně. Něco už o tom víme. Takže si slovo stres škrtni ze svého slovníku.

Prostředí, které vás chytne

Přátelská firma s energií start-upu sídlící v centru Brna spolupracuje s mezinárodním svazem malé kopané. Letos zajišťovali šampionát malé kopané právě v Brně, kde se Česká republika umístila na druhém místě.

Váš hlas je důležitý

Volnost, kreativita, práce s nejnovějšími technologiemi a přátelské prostředí je synonymem pro

IQ Hub. Práce na reálných projektech, které mohou využít i Vaši přátelé. Možnost realizovat se na prestižních projektech z prostředí sportu.

Měníme svět

Projekty, na kterých můžete působit:

Futbalito

Komplexní systém pro správu a administrativu malé kopané. Aplikace, kde naleznete vše, co potřebujete na jednom místě.

 

Profileague

Jedinečný projekt zaměřený na velkou kopanou. Aplikace, která slouží k administrativě a správě fotbalových týmu, zápasů a turnajů, zároveň však sdružuje hráče i fanoušky.

Capax

Systém pro vytváření a realizaci projektů ve vzdělávání a diagnostice, tvorbu prezentací a správu dokumentů.

Chcete vědět o IQ Hub více?

Kontaktujte Petra

Chceš vědet víc o společnosti IQ HUB?
###message